Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

Pomáháme

Ekologická kogenerační výroba šetří náklady i přírodní zdroje

Skupina MVV Energie CZ realizovala v letech 2009 až 2011 rozsáhlé projekty rozšíření kogenerační výroby energie. Právě Opava byla jedním z měst projektu, kde jsou instalované moderní kogenerační plynové motory vyrábějící současně elektřinu a teplo. Společnost OPATHERM a.s. tak využívá teplo vyrobené touto technologií pro dodávku zákazníkům.

Kombinovaná výroba elektřiny a tepla znamená výrobu energií, při které je palivo využito až z 90% a šetří tak kromě finančních prostředků zákazníka i životní prostředí.

Centrální výroba energií je šetrná k životnímu prostředí

Výroba energií v centrálních zdrojích je pravidelně kontrolována státními orgány. Veškerá centrální produkce tepla v centrálních výtopnách či teplárnách je regulována a monitorována státními úřady. Oproti malým zdrojům či lokálním topeništím jsou tak všechny společnosti povinny dbát na ochranu životního prostředí, a to jak při samotné výrobě, tak i při zpracování odpadů.

Společnost OPATHERM a.s. podporuje sport a kulturu v Opavě

Společnost OPATHERM a.s. dlouhodobě podporuje sociální, sportovní a kulturní aktivity ve městech, ve kterých působí. V roce 2019 jsme se dohodli na podpoře Kánoe Klubu Opava, z. s., kde se opavský dorost a žáci věnují vodnímu slalomu a sjezdu. V roce 2015 získali na Mistrovství světa dorostu dvě stříbrné medaile a my bychom rádi pomohli vodákům v jejich nadšení a chuti se tomuto sportu a pohybu vůbec věnovat i nadále se stejnou vervou.

Odkaz na webové stránky Kánoe Klub Opava zde.

kanoe_klub_foot_ 
OPATHERM a.s. pomáhá psům a kočkám v nouzi

Protože my všichni v OPATHERM a.s. máme rádi zvířata a většina z nás má nějakého mazlíčka doma, rozhodli jsme se podpořit útulek pro psy a kočky v Opavě.

aja_web_utulek

Zaměstnanci útulku se starají o opuštěné, často i nemocné a zraněné psy a kočky, věnují péči o ně velké úsilí a my se zapojíme finančně, abychom jim tuto náročnou práci alespoň trochu usnadnili.

Odkaz na útulek zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odstávka

V současné době neprobíhá žádná odstávka a není hlášená žádná porucha.

Dispečink

Poruchová služba

 Tel.:        +420 553 777 550
 Tel.:        +420 602 471 640 
 E-mail:  zc.vv1594625968m@apo1594625968.knic1594625968epsid1594625968
 

 

V případě poruch v dodávce tepelné energie můžete kontaktovat dispečink OPATHERM a.s., který je pro odběratele k dispozici 24 hodin denně.

Jak se k nám dostanete?

imgMap_opatherm

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.